Koła

Tuning

Serwis

Mugen

Revo

E-Revo

Profesjonalny montaż kół

Oferuje profesjonalny montaż kół do każdej skali modelu. Koła przeze mnie złożone znacznie poprawiają parametry trakcyjne modelu, nie wprowadzają wibracji w elementy zawieszenia wydłużając ich żywotność.
 

Etapy składania kół: 

    1
. Przygotowanie powierzchni klejonych felg oraz opon, które są szlifowane i odłuszczane tak aby klej cyjanoakrylowy CA z odpowiednią siłą połączył obie powierzchnie. Nawet najlepszy klej nie zda egzaminu, jeżeli obie powierzchnie nie będą do tego odpowiednio przygotowane. Kleje cyjanoakrylowe pełną wytrzymałość na zdzieranie osiągają po upływie pełnej doby. Większość opon na rynku modelarskim wymaga wzmocnienia przeciw balonowaniu najmocniejszą taśmą tego typu na świecie producenta GORILLA. Dodatkowe wzmocnienie wykonuje na zewnątrz opon za pomocą nici kewlarowej.
    2. Przenoszę otwory odpowietrzające na zewnątrz opon by zapobiec zasysaniu do wnętrza koła wszystkich zanieczyszczeń podczas jeżdżenia oraz mycia. Siła odśrodkowa podczas jeżdżenia wyrzuci nam całą wodę oraz zanieczyszczenia przez otwory w oponach i takie koła będą odpowiednio wyważone przez cały okres eksploatacji.
    3. Wyważanie kół dwuetapowo. Na pierwszym etapie montażu i tuż po sklejeniu na profesjonalnej wyważarce firmy HUDY. Każde koło po wyważaniu rozpędzam do prędkości 80km/h aby ocenić stan montażu i wprowadzić ewentualne poprawki.

 
 


 

Sprzedawane koła poniżej są całkowicie przeze mnie składane, wzmacniane oraz wyważane. Wybrałem najlepsze modele producentów kół. 

  1. Louise MFT ST E-Revo V2, Kraton 6s

  2. Terenowe E-revo V1, MAXX

  3. Trencher LP E-Revo V1, MAXX

  4. Pro-Line MX38 Belted BRAK

 666

1. Louise MFT ST

Koła idealne do jazdy w trudnym terenie, piasku, po lasach. Bardzo wytrzymały i agresywny bieżnik typowo motocrossowy, który pozwala też jeździć po asfaltowych nawierzchniach.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo 2.0 ale równie dobrze pasują do innych modeli w skali 1/8 truggy i monsterów jak Arrma Kraton 6S. Wymiary 87mm x 160mm, waga 410gram. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

 

111

2.Terenowe Pro-Line

Koła idealne do jazdy w trudnym terenie, piasku, po lasach oraz na tory do ścigania. Bardzo wytrzymały i agresywny bieżnik typowo motocrossowy. Nie zalecam jazd po asfaltowych nawierzchniach.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo V1  ale równie dobrze pasują do innych modeli w skali 1/8 truggy i monsterów jak Traxxas MAXX. Waga jednego koła po moim montażu to zaledwie 265g. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

 

555

3. Trencher LP

Koła idealne do jazdy w trudnym terenie, piasku, po lasach oraz na tory do ścigania. Bardzo wytrzymały i agresywny bieżnik typowo motocrossowy. Możliwość delikatnej jazdy po asfaltowych nawierzchniach.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo V1 ale równie dobrze pasują do innych modeli w skali 1/8 truggy i monsterów jak Traxxas MAXX. Waga jednego koła po moim montażu to zaledwie 300g. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

 

MX

4. Pro-Line MX38 Belted BRAK

Koła idealne do jazdy w trudnym terenie, piasku, po lasach. Bardzo wytrzymały i agresywny bieżnik typowo motocrossowy, który pozwala też jeździć po asfaltowych nawierzchniach.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo 2.0 ale równie dobrze pasują do innych modeli w skali 1/8 truggy i monsterów. Wymiary 87mm x 175mm, waga 430gram. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

 


Do góry

Copyright © 2004 - 2021 prorevo.pl All rights reserved.