Koła Tuning Serwis modeli Mugen Revo E-Revo

 

Profesjonalny montaż kół na zamówienie

Oferuje profesjonalny montaż kół do każdej skali modelu. Koła przeze mnie złożone znacznie poprawiają parametry trakcyjne modelu, nie wprowadzają wibracji w elementy zawieszenia wydłużając ich żywotność i przede wszystkim bieżnik opony wolniej się zużywa.
 

Etapy składania kół: 

    1
. Przygotowanie powierzchni klejonych felg oraz opon, które są szlifowane i odłuszczane by klej cyjanoakrylowy CA z odpowiednią siłą połączył obie powierzchnie. Nawet najlepszy klej nie zda egzaminu, jeżeli obie powierzchnie nie będą do tego idealnie przygotowane. Kleje CA pełną wytrzymałość na zdzieranie osiągają po upływie pełnej doby. Opony firmy Pro-Line wymagają wzmocnienia przeciw balonowaniu najmocniejszą taśmą tego typu na świecie producenta GORILLA.
    2. Przenoszę otwory odpowietrzające na zewnątrz opon by zapobiec zasysaniu do wnętrza koła wszystkich zanieczyszczeń podczas jeżdżenia oraz mycia. Siła odśrodkowa podczas jeżdżenia wyrzuci nam całą wodę oraz zanieczyszczenia przez otwory w oponach i takie koła będą odpowiednio wyważone przez cały okres eksploatacji.
    3. Wyważanie kół dwuetapowo. Na pierwszym etapie montażu i tuż po sklejeniu na profesjonalnej wyważarce firmy HUDY. Każde koło po wyważaniu rozpędzam do prędkości 80km/h aby ocenić stan montażu i wprowadzić ewentualne poprawki.


Film przedstawia zmontowane przeze mnie koło na przykładzie Pro-line Road-Rage na asfaltowe nawierzchnie.


 

Moje propozycje kół do monsterów oraz truggy w skali 1/8:

  1. Terenowe Pro-Line - BRAK

  2. Uniwersalne Team Associated - BRAK

  3. Terenowe ARRMA Dboots - BRAK

  4. W przygotowaniu

  5. Asfaltowe nawierzchnie Pro-line - BRAK

  6. Asfaltowe nawierzchnie - NOWOŚĆ DOSTĘPNE

  7. Propozycje  - Pro-Line
     

111

1. KOŁA terenowe Pro-Line NIEDOSTĘPNE

Koła złożone przeze mnie na felgach F11 oraz oponach Badlands 3.8 firmy Pro-Line. Idealne do jazdy w trudnym terenie, piasku, po lasach oraz na tory do ścigania. Bardzo wytrzymały i agresywny bieżnik typowo motocrossowy. Nie zalecam jazd po asfaltowych nawierzchniach.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo ale równie dobrze pasują do innych modeli w skali 1/8 truggy i monsterów. Waga jednego koła po moim montażu to zaledwie 265g. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

222

2. KOŁA uniwersalne NIEDOSTĘPNE

Koła złożone przeze mnie na podzespołach opon i felg firmy Team Associated. Duży profil opony oraz wytrzymały bieżnik opony idealnie nadaje się do jazd w trudnym terenie jak i asfaltowych czy kamienistych nawierzchniach. Idealne przy zasilaniu 4s.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo i Summicie ale równie dobrze pasują do innych modeli w skali 1/8 truggy oraz monsterów. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

333

3. KOŁA terenowe ARRMA NIEDOSTĘPNE

Koła złożone przeze mnie na podzespołach opon i felg firmy ARRMA. Idealne do jazdy w trudnym terenie, piasku, po lasach oraz na tory do ścigania. Bardzo wytrzymały i agresywny bieżnik typowo motocrossowy. Nie zalecam jazd po asfalcie na tym bieżniku. Bez problemu radzą sobie w modelach zasilanych 6s.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo ale równie dobrze pasują do innych modeli w skali 1/8 truggy oraz monsterów. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

444

4.

 
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo ale równie dobrze pasują do innych modeli monsterów oraz truggy w skali 1/8. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.

555

5. Asfaltowe - BRAK

Przedstawiam porównanie do nowszej wersji jakie obecnie składam KLIK

Firma Pro-Line zakończyła produkcję opon Road Rage w wersji rozmiarowej 40 "1104-00", które pasują tylko na felgi Axial Spoke. Obecnie produkowane są gotowe zestawy, które  jakością złożenia oraz wyglądam mają się nijak do zestawów składanych przeze mnie - film z testem nowej wersji...

kforce

6. Koła na asfaltowe nawierzchnie NOWOŚĆ

Koła na asfaltowe nawierzchnie składane przeze mnie. Mocowanie hexa w feldze dodatkowo wzmocnione stalowym pierścieniem.
    Koła świetnie prezentują się na E-Revo ale równie dobrze pasują do innych modeli monsterów oraz truggy w skali 1/8. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.


 666

7. Moje propozycje od firmy Pro-Line

Traxxas Summit zaprojektowany do wspinaczek i przepraw w trudnym terenie, a na 2 biegu osiągający prędkości do 45km/h. Z założenia nie jest to model tak szybki jak jego starszy kuzyn E-REVO toteż nie potrzebuje wzmacniania opon od środka taśmą Gorilla, ponieważ opona w Summicie ma się lepiej wgryzać w teren po jakim jeździmy toteż taśma niepotrzebnie by utwardziła oponę zmniejszając jej "lepkość" do pokonywanego terenu.
    Koła z listy poniżej można zamontować do E-Revo oraz innych monsterów. Trzeba wziąć pod uwagę, że są to szerokie i wysokie opony stąd większe obciążenie dla przeniesienia napędu. Zalecam ich wzmocnienie w moim serwisie KLIK.
   
Moje propozycje firmy Pro-Line:
 - Interco TSL Super Swamper, - bardzo duże i ciężkie koła.  Bieżnik uniwersalny nadający się do jazdy po asfalcie w monsterach po moim wzmocnieniu opon.
 - Trencher X, - potężny kawał opony. Świetny do Summita. Do E-Revo moim zdaniem już za duża waga i średnica. Na upartego po wzmocnieniu da się jeździć :)
 - MX38 Badlands, - również duża opona. Konieczne wzmocnienie do szybszych monsterów. Bieżnik najbardziej agresywny i przyczepny. Koła dostępne również na szarej feldze KLIK.
    Ciekawą opcją kół do Summita są również koła z modelu Team Associated oraz RC4WD gdzie dokładniej można je obejrzeć naciskając zdjęcie poniżej.    Gotowe zestawy powyższych kompletów kół do Summita przerabiam na życzenie zamawiającego: zmiana otworów odpowietrzających, wyważanie oraz naprawa sklejonych fabrycznie powierzchni. O cenę i resztę szczegółów proszę pytać na dane kontaktowe w MENU.


 


Do góry

Copyright © 2004 - 2019 prorevo.pl All rights reserved.